ESHOT Ailesi bayramlaştı

14.06.2024
ESHOT Genel Müdürü Dr. Turgay Bozoğlu ile Genel Müdür Yardımcıları Murat Koçak, Ceyhun Minareci ve Çağrı Çelik; İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’ın da katıldığı Ataşehir Garajı’ndaki bayramlaşmadan sonra; ESHOT’un Soğukkuyu, Mersinli ve Adatepe garaj ve atölye tesislerini de ziyaret ederek personelle bayramlaştı.
 
ESHOT personelinin, yılın 365 günü, gece gündüz fedakârca görev yaptığını vurgulayan Genel Müdür Bozoğlu, “Birlikte ilk bayramımız olmasının sevinci ve heyecanı içindeyim. 81 yıllık Cumhuriyet kurumu ESHOT’umuzun çalışanları olarak, dün olduğu gibi bugün de tatil, bayram demeden, 7 gün 24 saat halkımıza hizmet vermenin sorumluluğunu taşıyoruz. Bu bayram da yüzlerce arkadaşımız mesai yapacak, hemşehrilerimizi sevdiklerine kavuşturacak. Her zaman olduğu gibi yardımlaşarak, omuz omuza ve Sayın Başkanımız Dr. Cemil Tugay’ın da vizyonuyla hizmet kalitemizi daha da geliştireceğiz. Kurban bayramınızı kutluyorum. Sevdiklerinizle birlikte daha nice bayramlar görmenizi temenni ediyorum. Görevlerinizi kazasız, belasız ifa etmenizi diliyorum” dedi.
 
Daha sonra Fuar İzmir’deki idari personeli de ziyaret ederek tek tek bayramlaşan Genel Müdür Bozoğlu ve Genel Müdür Yardımcıları, bayramın birinci günü de mesaide olacak; Gediz atölye ve garaj tesisinin yanı sıra Halkapınar ve Konak Bahribaba aktarma merkezlerinde personelle bayramlaşacak.