Başkan Tunç Soyer’den ESHOT’a bayram ziyareti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, bayramlaşma programı kapsamında ESHOT Genel Müdürlüğü’nü de ziyaret etti. ESHOT Genel Müdürü Erhan Bey ile Genel Müdür Yardımcıları Turgay Akkaya, Kader Sertpoyraz ve Kerim Özer tarafından karşılanan Başkan Soyer, iki idari binada bulunan tüm daire başkanlıklarını ve şube müdürlüklerini ziyaret etti; çikolata ve kolonya sunumu eşliğinde personelin bayramını kutladı. 

Yemekhanede toplanan atölye personeliyle de buluşan Başkan Soyer, özveriyle görev yapan ESHOT çalışanlarına teşekkürlerini sundu. İşçiler, “Sizlerle çalışmaktan onur duyuyorum. Ramazan Bayramınız mübarek olsun. Birlikte nice bayramlara” diyen Başkan Soyer’i alkışlayarak uğurladı. 

Öte yandan ESHOT Genel Müdürü Erhan Bey ve genel müdür yardımcıları sabah 05.30’da Gediz Garajı’ndan çıkış yapan şoför personelle ve hareket memurlarıyla bir araya geldi. ESHOT şoförlerinin, yılın 365 günü, gece gündüz fedakârca görev yaptığını vurgulayan Bey, “Öncelikle hepinize teşekkür ediyorum ve kolaylıklar diliyorum. Bu zorlu görevde bilin ki bizler de her zaman sizlerin yanındayız. Hizmet planlaması ve iş düzeni için, emeğin karşılığının tam olarak alınabilmesi için sizlerle birlikte görev yapıyoruz. Kapımız her zaman açık. Sevdiklerinizle, sağlıklı ve mutlu bayramlar diliyorum” dedi. Genel Müdür Yardımcıları Akkaya, Sertpoyraz ve Özer de kısa konuşmalarla bayram temennilerini ifade etti.

Ardından Genel Müdür Bey ve yardımcıları, Şirinyer Aktarma Merkezi, Şirinyer Depolama Alanı, Halkapınar Aktarma Merkezi ile F.Altay Aktarma Merkezi’ni de ziyaret ederek personelle bayramlaştı. Genel müdürlük bünyesindeki daire başkanları da tüm atölye ve garajları dolaşarak bayram kutlaması yaptı.