http://www.izmir.bel.tr
Rss Hizmeti

"Öncü" yunuslar geldi

Ulaşıma "Açıköğretim" düzenlemesi

Karşıyaka da "Yollar BİSİM" dedi

Her damlası değerli

Seçim gününe özel ek sefer

İzmir metrosu "Göztepe"ye uzadı

Buca, 3 yıl sonra tramvaya kavuşuyor

"Engelsiz İzmir"e bir adım daha

İç Kontrol Sistemi ve Kurumsal Risk Yönetimi

Ulaşıma 'sınav' düzenlemesi

Menemen'in iki yakası birleşiyor

165 milyon Euroluk imza

Büyükşehir, İZBAN Torbalı inşaatlarını tamamlıyor

Toplu ulaşımda 65 yaş müjdesi

Yzb. İbrahim Hakkı Caddesi Manisa yolu ile birleşiyor

"Kuğular" sefere hazır

İzmir’in tramvayları için büyük rekabet

ESHOT personel eğitimlerine devam ediyor

Çakabey çok beğenildi

Mavi Körfez "vira bismillah" dedi

ESHOT ŞOFÖRLERİNE BAŞKAN SÜRPRİZİ

ESHOT’un Adatepe Garajı’ndaki otobüs şoförlerine sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Kocaoğlu, “İzmirli hemşehrilerimize layık olmak için üzerinize düşen görevi en iyi şekilde yapmalısınız” dedi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ayağındaki kırık nedeniyle uzatılan rapor süresine rağmen çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Önceki gün Havagazı Fabrikası’ndaki çevre düzenleme çalışmalarını inceleyen Başkan Kocaoğlu, dün de Buca Toplu Konutlar ile Şirinyer Tüneli’ndeki son durumu yerinde gördü. ESHOT Adatepe Garajı’na da sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, hareket amirleri ve şoförlerle bir araya geldi. Başkan’ın Adatepe’ye geçtiğini öğrenen ESHOT Genel Müdürü Gül Şener de ziyarette hazır bulundu.
 
Yolcu taşımacılığının ve otobüs şoförlüğün dünyanın en zor işlerinden birisi olduğunu söyleyen Başkan Kocaoğlu, “Tüm olumsuzluklarına rağmen işimizi en iyi şekilde yapmamız gerekiyor. Bu görevi yapıyorsak, hakkını da vermek zorundayız” diye konuştu. Taşeronlaşmaya karşı olduğunu her platformda dile getirdiğini de hatırlatan Başkan Aziz Kocaoğlu, “Düşüncemiz, hayat görüşümüz, hayata bakışımız taşeronlaşmanın karşısında” dedi. Çalışma politikasında her zaman titiz olduklarını ve vatandaş memnuniyetinin öncelikli olduğunu belirten Başkan Kocaoğlu, “İzmirli hemşehrilerimize layık olmak için hepimiz üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapmalıyız” diye konuştu.


İnönü Mahallesi Gazeteci Yazar İsmail Sivri Bulvarı No : 500 35380 Buca / İzmir Tel : 293 50 00 - Faks : 282 07 82 Eshot © 2008 Tüm Hakları Saklıdır.
Eshot 2010 Copyright By Ünibel A.Ş.