http://www.izmir.bel.tr
Rss Hizmeti

Büyükşehir, 40 bin hanenin kapısını çalacak

Yeni gemiler geldi, seferler sıklaşıyor

Pasaport İskelesi açılıyor

Adnan Kahveci'de geriye sayım başladı

Karşıyaka'nın havasını değiştirecek

İzmir'de Bayram ulaşımı yüzde 50 indirimli

..Ve Hasan Tahsin İzmir'e kavuştu

İzmir'in en uzun tünelini Buca'da açacak

Pazar günü "maraton trafiğine" dikkat!

"Fuar'a özel" ulaşım düzenlemesi

"Fuar'a özel" ulaşım düzenlemesi

Buca Metrosu için ilk ihale yapıldı

İzmir'in elektrikli otobüsleri için Hollanda-Çin rekabeti

Bu üçlü İzmir'e çok yakışacak

Selçuk'ta İZBAN heyecanı

ESHOT'tan sahillere "serin yolculuk"

Rota Foça

İşte yeni metro vagonlarımız

Foça göründü!

Büyükşehir'den yeni bir yol daha

ESHOT ŞOFÖRLERİNE BAŞKAN SÜRPRİZİ

ESHOT’un Adatepe Garajı’ndaki otobüs şoförlerine sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Kocaoğlu, “İzmirli hemşehrilerimize layık olmak için üzerinize düşen görevi en iyi şekilde yapmalısınız” dedi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ayağındaki kırık nedeniyle uzatılan rapor süresine rağmen çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Önceki gün Havagazı Fabrikası’ndaki çevre düzenleme çalışmalarını inceleyen Başkan Kocaoğlu, dün de Buca Toplu Konutlar ile Şirinyer Tüneli’ndeki son durumu yerinde gördü. ESHOT Adatepe Garajı’na da sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, hareket amirleri ve şoförlerle bir araya geldi. Başkan’ın Adatepe’ye geçtiğini öğrenen ESHOT Genel Müdürü Gül Şener de ziyarette hazır bulundu.
 
Yolcu taşımacılığının ve otobüs şoförlüğün dünyanın en zor işlerinden birisi olduğunu söyleyen Başkan Kocaoğlu, “Tüm olumsuzluklarına rağmen işimizi en iyi şekilde yapmamız gerekiyor. Bu görevi yapıyorsak, hakkını da vermek zorundayız” diye konuştu. Taşeronlaşmaya karşı olduğunu her platformda dile getirdiğini de hatırlatan Başkan Aziz Kocaoğlu, “Düşüncemiz, hayat görüşümüz, hayata bakışımız taşeronlaşmanın karşısında” dedi. Çalışma politikasında her zaman titiz olduklarını ve vatandaş memnuniyetinin öncelikli olduğunu belirten Başkan Kocaoğlu, “İzmirli hemşehrilerimize layık olmak için hepimiz üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapmalıyız” diye konuştu.


İnönü Mahallesi Gazeteci Yazar İsmail Sivri Bulvarı No : 500 35380 Buca / İzmir Tel : 293 50 00 - Faks : 0232 282 04 20 Eshot © 2008 Tüm Hakları Saklıdır.
Eshot 2010 Copyright By Ünibel A.Ş.