http://www.izmir.bel.tr
Rss Hizmeti

Mavi Körfez'e kardeş geldi: "Mavi Ege"

65 Yaş Kartı

ESHOT personeli "üniversiteli" oldu

İşte İzmir'in yeni vagonları

Metro’ya "taze kan" geldi

Yüklematiklerde "üçü bir arada" dönemi başladı

"Akıllı kavşaklar" için pilot çalışma başladı

ESHOT'ta "engel" yok!

80 bin kart yola çıktı

"Şoförüme dokunma"

BİSİM 1 yaşında

İzmir Metrosu'na yeni vagonlar geliyor

Başkan şoförlerine sahip çıktı

Selçuk'a "bir adım daha"

Yılbaşı gecesine ulaşım ayarı

ESHOT'ta eğitimler devam ediyor.

BİSİM'den çifte hamle

Mobilİzmir'le yaşam daha kolay!

"Mavi Ege" suya indi

ESHOT mali bütçesi, oy çokluğuyla kabul edildi.

ESHOT ŞOFÖRLERİNE BAŞKAN SÜRPRİZİ

ESHOT’un Adatepe Garajı’ndaki otobüs şoförlerine sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Kocaoğlu, “İzmirli hemşehrilerimize layık olmak için üzerinize düşen görevi en iyi şekilde yapmalısınız” dedi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ayağındaki kırık nedeniyle uzatılan rapor süresine rağmen çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Önceki gün Havagazı Fabrikası’ndaki çevre düzenleme çalışmalarını inceleyen Başkan Kocaoğlu, dün de Buca Toplu Konutlar ile Şirinyer Tüneli’ndeki son durumu yerinde gördü. ESHOT Adatepe Garajı’na da sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, hareket amirleri ve şoförlerle bir araya geldi. Başkan’ın Adatepe’ye geçtiğini öğrenen ESHOT Genel Müdürü Gül Şener de ziyarette hazır bulundu.
 
Yolcu taşımacılığının ve otobüs şoförlüğün dünyanın en zor işlerinden birisi olduğunu söyleyen Başkan Kocaoğlu, “Tüm olumsuzluklarına rağmen işimizi en iyi şekilde yapmamız gerekiyor. Bu görevi yapıyorsak, hakkını da vermek zorundayız” diye konuştu. Taşeronlaşmaya karşı olduğunu her platformda dile getirdiğini de hatırlatan Başkan Aziz Kocaoğlu, “Düşüncemiz, hayat görüşümüz, hayata bakışımız taşeronlaşmanın karşısında” dedi. Çalışma politikasında her zaman titiz olduklarını ve vatandaş memnuniyetinin öncelikli olduğunu belirten Başkan Kocaoğlu, “İzmirli hemşehrilerimize layık olmak için hepimiz üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapmalıyız” diye konuştu.


İnönü Mahallesi Gazeteci Yazar İsmail Sivri Bulvarı No : 500 35380 Buca / İzmir Tel : 293 50 00 - Faks : 0232 282 04 20 Eshot © 2008 Tüm Hakları Saklıdır.
Eshot 2010 Copyright By Ünibel A.Ş.