http://www.izmir.bel.tr
Rss Hizmeti

Üçkuyular Marina Kavşağı yeraltına alınıyor

"Yeşil tramvay" geliyor

"Bisiklet kenti" İzmir'e bir adım daha

Mustafa Kemal Sahil Bulvarı'nda düzenlemesi

3 ay erken açılacak

Akıllı kavşaklarla yollar kısaldı

Rüya gibi geçti

Gode Cengiz'i unutmadık

Körfez'de "Hasan Tahsin" bereketi

Direksiyonda görürseniz sakın şaşırmayın!

"Cumhuriyet’in kenti" İzmir bayrama hazır

Buca Metrosu'nun proje ihalesi için 5 firma yarıştı

Torbalı'da İZBAN heyecanı

Büyükşehir, metro vagonları için yer altı otoparkı kuruyor

Şirince'ye ulaşım çok daha kolay olacak

Fuar İzmir’e "Monoray" geliyor

"İzmirim Kart" hizmetinizde

Tramvaya İzmir imzası

Büyükşehir, 40 bin hanenin kapısını çalacak

Yeni gemiler geldi, seferler sıklaşıyor

ESHOT ŞOFÖRLERİNE BAŞKAN SÜRPRİZİ

ESHOT’un Adatepe Garajı’ndaki otobüs şoförlerine sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Kocaoğlu, “İzmirli hemşehrilerimize layık olmak için üzerinize düşen görevi en iyi şekilde yapmalısınız” dedi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ayağındaki kırık nedeniyle uzatılan rapor süresine rağmen çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Önceki gün Havagazı Fabrikası’ndaki çevre düzenleme çalışmalarını inceleyen Başkan Kocaoğlu, dün de Buca Toplu Konutlar ile Şirinyer Tüneli’ndeki son durumu yerinde gördü. ESHOT Adatepe Garajı’na da sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, hareket amirleri ve şoförlerle bir araya geldi. Başkan’ın Adatepe’ye geçtiğini öğrenen ESHOT Genel Müdürü Gül Şener de ziyarette hazır bulundu.
 
Yolcu taşımacılığının ve otobüs şoförlüğün dünyanın en zor işlerinden birisi olduğunu söyleyen Başkan Kocaoğlu, “Tüm olumsuzluklarına rağmen işimizi en iyi şekilde yapmamız gerekiyor. Bu görevi yapıyorsak, hakkını da vermek zorundayız” diye konuştu. Taşeronlaşmaya karşı olduğunu her platformda dile getirdiğini de hatırlatan Başkan Aziz Kocaoğlu, “Düşüncemiz, hayat görüşümüz, hayata bakışımız taşeronlaşmanın karşısında” dedi. Çalışma politikasında her zaman titiz olduklarını ve vatandaş memnuniyetinin öncelikli olduğunu belirten Başkan Kocaoğlu, “İzmirli hemşehrilerimize layık olmak için hepimiz üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapmalıyız” diye konuştu.


İnönü Mahallesi Gazeteci Yazar İsmail Sivri Bulvarı No : 500 35380 Buca / İzmir Tel : 293 50 00 - Faks : 0232 282 04 20 Eshot © 2008 Tüm Hakları Saklıdır.
Eshot 2010 Copyright By Ünibel A.Ş.